HORESTA Årsdag er et samlingspunkt for hele turisme- og oplevelseserhvervet, og vi glæder os til et brag af en dag med fokus på indsigt og udvikling samt udsyn og trends den 24. november.
Vi åbner i dag for tilmelding, og det betyder, at du kan sikre dig din og kollegernes pladser her.
Vi er i fuld gang med at sammensætte et inspirerende program af talere, som vil udfordre dig og din virksomheds måde at håndtere driften på, samtidig med at vi kigger ind i, hvad der venter erhvervet rundt om hjørnet. Derfor har vi valgt at kalde dagen ”Exploring the world of tomorrow”.
I HORESTA er vi glade for igen at kunne invitere jer alle til en dag i Øksnehallens fantastiske rammer. Om aftenen flytter vi ”HORESTA After Hours” til toppen af Copenhagen Conference, hvor vi nyder en hyggelig og festlig lounge-stemning med udsigt over byens tage. Så husk også at tilmelde dig aftensarrangementet.
Vi glæder os til at se hele branchen til festlig, hyggelig og inspirerende Årsdag!
SENESTE NYHEDSBREV
BRANCHENYHEDER
PRESSEKLIP
-
København vil bremse hotelprojekter i Indre By
16-01-2026
-
Tivoli går mod rekordår med stærkt resultat
16-01-2026
-
Nyt liv til 202-årige Josty med café og overnatning
16-01-2026
-
Autocampere skaber strid om lige vilkår i Nordjylland
16-01-2026
-
København lancerer stort gastro-år med Michelin og events
16-01-2026
-
HORESTA advarer mod kommunal støtte til konkurrenter
16-01-2026
-
Ny Horesta-formand skal styrke Bornholms turisme
16-01-2026