Vi glæder os utrolig meget til i dag at kunne byde branchen velkommen til Øksnehallen og HORESTA Årsdag!
Vi har et hamrende spændende program for dagen, og samtidig kan deltagerne opleve masser af nye, innovative løsninger fra leverandører til branchen i vores kæmpe community pavilion.
Kig også gerne forbi HORESTAs egen stand, hvor vi står klar til en hyggelig snak eller til at svare på spørgsmål om både stort og småt.
Husk at følge med i dagens app, hvor du blandt andet kan se den fulde deltagerliste og stille spørgsmål til talerne. Har du problemer med at komme ind i app’en står vi klar til at hjælpe ved hovedindgangen.
Del også gerne dine oplevelser på LinkedIn og Instagram med #HORESTA22. Vi vil hele dagen opdatere HORESTAs egen Instagram-profil.
Vi håber, at alle får en sjov, inspirerende og givende årsdag!
SENESTE NYHEDSBREV
BRANCHENYHEDER
PRESSEKLIP
-
Norrlyst åbner burgerrestaurant med Casper Drømme
07-08-2026
-
Tivoli planlægger investeringer frem mod 2030
07-08-2026
-
Campingpladser mister terræn i dansk turisme: Efterlyser moderne lovgivning
07-08-2026
-
Wolt forventer lavere vækst efter rekordår
07-08-2026
-
Hotel i Ribe knækker rekrutteringskoden
07-08-2026
-
Hoteller skal hjælpe turister sikkert ud på cykelstierne
07-08-2026
-
Svenske momserfaringer vækker bekymring i restaurationsbranchen
07-08-2026
-
I anledning af 45-års jubilæum: Stays sigter mod skandinavisk topplacering
07-08-2026